Oriqueen

Zaproszenie do świata piękna

Oriqueen

Zaproszenie do świata piękna

FAQ

Czy w Oriflame muszę być konsultantką?

Nie, nie musisz być konsultantką. Możesz być wyłącznie klientką jeśli kupujesz kosmetyki za pośrednictwem osoby już współpracującej z Oriflame. Możesz być także klientką z własnym numerem klubowym, który otrzymasz po rejestracji w Oriflame. Rejestracja umożliwi Ci zakupy po cenach hurtowych, czyli niższych o 20% od cen katalogowych, oraz dostęp do nagród i przywilejów od firmy.

Jeśli zechcę być konsultantką to co muszę zrobić i od czego będzie zależeć mój zarobek?

Konsultantką zostajesz wówczas, kiedy oprócz zakupów dla siebie kupujesz też produkty dla innych osób (rodziny, znajomych). Możesz je wówczas odsprzedać po cenach katalogowych. Różnica między ceną hurtową, a katalogową to właśnie twój dochód (zysk natychmiastowy). Wysokość tego dochodu zależy od twojej operatywności i ilości sprzedanych kosmetyków i akcesoriów firmy Oriflame.

Chciałabym zarobić więcej w Oriflame? Co powinnam zrobić?

Jeśli chcesz zwiększyć swój dochód dzięki współpracy z Oriflame, powinnaś pomyśleć o skorzystaniu z planu marketingowego firmy. W ramach marketingu wielopoziomowego możesz stworzyć własną grupę konsultantów. Z tego tytułu będą Ci przysługiwać premie. Będąc liderem musisz pamiętać o złożeniu zamówienia na minimum 100pp. Jeśli złożysz mniejsze zamówienie nie otrzymasz pieniędzy.

Jaki jest koszt dołączenia do Oriflame?

Koszt dołączenia do Oriflame jest jednorazowy i wynosi 4,90. Wpisowe zostanie automatycznie dopisane do twojego pierwszego zamówienia.

Czy istnieją jakieś limity cen lub terminów przy składaniu zamówień?

Nie ma takich wymogów. Zamówienia składasz tak często jak tego potrzebujesz i na kwotę jaką potrzebujesz. Nie obowiązują żadne ceny minimalne, nie ma też określonej częstotliwości twoich zakupów.

Czy dostawa kosmetyków jest płatna?

Tak, dostawa jest płatna. Najtańsza opcja to dostawa do biura regionalnego – 5,90. Droższe są dostawy do Paczkomatu i dostawa do domu. Zawsze zamiast opłaty za dostawę możesz w zamian wybrać jeden z czterech proponowanych kosmetyków.

Czy do Oriflame może dołączyć osoba niepełnoletnia?

Może, pod warunkiem, że ma ukończone 16 lat. Jako osoba niepełnoletnia potrzebuje na to pisemnej zgody rodzica (opiekuna prawnego).

Masz inne pytania? Napisz do mnie.